IRENEUSZ KRAJEWSKI


Pomagam ludziom oswajać zmiany i pokazywać swoje pomysły w świecie cyfrowym.

Witaj, mam na imię Ireneusz i oto kilka rzeczy, w które wierzę:
- wierzę w długoterminowe wizje, solidne planowanie, niekomplikowanie rzeczy i wytrwałem podążanie krok po kroku w kierunku obranych celów.
- uwielbiam zmiany, nie lubię stagnacji i dlatego wierzę w to, że świadome i ciągłe wprowadzanie zmian w życiu jest zawsze wartościowe, nawet wówczas, gdy niektóre projekty nie wychodzą.
- wierzę w zdroworozsądkowe myślenie i zadawanie pytań, jako narzędzia, które pozwalają odkrywać prawdziwą naturę świata i organizacji.
- wierzę w to, że to pozytywne emocje znajdują się u podstaw wszystkich wartościowych relacji - zarówno prywatnych, jak i zawodowych, a wkładanie wysiłku w wykonywanie pracy emocjonalnej jest tym, co przynosi najlepsze efekty w naszym życiu.

- Wierzę w to, że technologia powinna czynić nasze życie łatwiejszym, a nie stawiać kolejne wyzwania.
- Wierzę w inteligentną technologię jako rozwiązanie, które uwolni nas od mozolnej, rutynowej pracy i uczyni ją łatwiejszą.

- Wierzę w szczere zaangażowanie, autentyczność i altruizm.

Moją misją jest pomagać ludziom wprowadzać świadome i kontrolowane zmiany w życiu, uwzględniając elementy zarządzania projektami, korzystając z technologii cyfrowych i świadome korzystanie z własnych myśli i emocji.”

Ireneusz Krajewski signature

"Poprawa wymaga zmian, bycie doskonałym wymaga częstych zmian" - Winston Churchill

Jak Pracuję? - Obszary Zainteresowań

Łączę swoją wiedzę z tych 3 Kluczowych Obszarów , aby stworzyć jeden spójny proces do wprowadzania wartościowych zmian w życiu.

Ireneusz Krajewski three change elements

Jak Zmieniam? - Obszary Działania


project management

Zarządzanie Projektami Cyfrowymi
Projekty polegają na wprowadzaniu zmian i lepiej jest mieć wiedzę jak prowadzić jest w sposób kontrolowany, korzystając ze sprawdzonej wiedzy i doświadczeń.

Projekty Cyfrowe to różnego rodzaju projekty polegające na ustaleniu pewnego rodzaju aktywności w środowisku cyfrowym, najczęściej - w Internecie.

WIĘCEJ O #ZPC › 

tools to guide you

Opracowywanie Narzędzi
W życiu nie mam map i gotowych map na wszystko i bardzo często trzeba iść naprzód pomimo braku drogowskazów. Jednak nawet, jeśli nie ma mapy, można wykorzystać kilka narzędzi, które są jak latarka w mroku i pomagają osiągnąć to, czego potrzebujesz.
Z odpowiednimi  narzędziami jest to mniej ryzykowna i łatwiejsza podróż. Dlatego, jako amatorski programista opracowuję narzędzia, które czynią ułatwiają te kroki.

SPRAWDŹ NARZĘDZIA › 

sharing media

Blogowanie i Podcasty
Wierzę w to, że dawanie się zwraca i, że u podstaw wszelkich zmian i rozwoju stoją ludzie.

Żeby ruszyć z miejsca musimy zacząć od samych siebie, a później wchodzić w interakcje z innymi.
Zdecydowanie chcę nawiązać kontakt z Tobą!

Dzielę się swoimi odkryciami na temat tego, jak osiągać cele w szybko zmieniającym się otoczeniu oraz jak być sobą i być uważnym na głębsze myśli i emocje. Staram się też docierać do innych osób, którym to wychodzi.

ODKRYWAJ ZE MNĄ › 

NAJPIERW LUDZIE > TECHNOLOGIA PÓŹNIEJ

Why People's Nature Should Be At The Heart of All Technological Changes

1.
IMPLEMENTING SUCCESSFUL CHANGES IS NOT JUST ABOUT INTRODUCING NEW TECHNOLOGY, IT'S MORE ABOUT ANTICIPATING HOW PEOPLE WILL RESPOND TO IT

In today's fast paced and fast-changing information-technological environment the most agile element is the intangible technologu and the least agile is the human factor. Designing new technologies with the people in mind should be at the core of all successful environment shifting implementation. Therefore we have to have the human in mind.

2.
PEOPLE ARE EMOTIONAL CREATURES, NOT MACHINES

No matter how tempting it is to embrace only the rational and provide strictly logical, perfectly crafted solutions based on what we can do and achieve with technology, we have to bare in mind that at the end of every supply chain are the people, who are emotional creatures. Therefore we have to design solutions with end-users in mind and predict their emotional behaviour while planning to introduce willingly long-lasting changes to their environment.

3.
WHY FEAR OF THE UNKNOWN CAN SABOTAGE EVERY CHANGE?

To implement change is to push the boundaries ahead of the unknown. But most of us fear the unknown... So how to reduce fear and not let it break new implementations? By giving information, reducing big, scary ideas to smaller, familiar elements, by including people and their emotional-fragile nature into the equation at early planning stages.

4.
GREAT TECHNOLOGY IMITATES NATURE AND REMOVES BOUNDARIES INSTEAD OF CREATING NEW CHALLENGES

To benefit from new, technological inventions we have to learn how to disguise the technological part and project only the natural part of it. Great design and technology should serve people instead of creating new problems. Great technology is not challenging and time consuming, it's the one that imitates nature and adapts to the user.

TECHNOLOGY CAN BE AGILE, PEOPLE ARE FRAGILE
TECHNOLOGY + PSYCHOLOGY = INTEGRAL SOLUTIONS
SOLID PLANNING + INCLUDING EMOTIONS
= GREAT IDEAS & DESIGN

What I Do? - Areas of Interest

WHAT CAN I HELP YOU WITH?

Here are my areas of expertise and offerings:

Digital Project Management

Technologies used for web-development

Digital Marketing

Search Engine Optimization (SEO)

Business Models and New Business Planning

Personal Development

Project Management - Industrial projects

Blogging and podcasting

Presentations and Talks

Argentine Tango

To Discover More On #DPM and Emotions vs. Science Follow Me Here:

linkedin
facebook
twitter
youtube
Ireneusz Krajewski Digital Project Management